SERVO SERİSİ

Anasayfa / KOMPRESÖR / VİDALI KOMPRESÖR / SERVO SERİSİ / TAMSAN KOMPRESÖR / SERVO SERİSİ
SERVO SERİSİ Servo Vidalı Hava Kompresörleri

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: SERVO SERİSİ

Fiyatı: 0 TL + Kdv.

E-Katalog

Servo vidalı hava kompresörlerinin en önemli özelliği, sabit hızlı vidalı kompresörlere oranla %20 ile %50 arasında enerji tasarrufu sağlamasının yanında, normal tip invertörlü vidalı hava kompresörlerine göre %8 ile daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bunun sebebi, normal tip invertörlü kompresörler asenkron motora sahiptir ve bu motorlar ile %88 ile %90 verimliliğe çıkılabilmektedir. Ancak, servo frekans kontrollü vidalı hava kompresörleri senkron motora sahiptir. Bu motorlar %96'ya varan verimlilik ile çalışabilmektedir. Bu sebepten 1. sınıf enerji tasarrufu sağlayan motor olarak bilinmektedir. Aşağıdaki grafikte normal tip motor ile 6(592 verimliliği karşılaştırılmıştır.

Servo vidalı hava kompresörlerimiz, vida ünitesinin ve yüksek verimli senkron motorun bütünleşik halde olduğu bir yapıya sahiptirler. Kompakt sistem daha küçük ebatlara sahip olduğundan daha az yer işgal eder.

Daha Akıllı Bir Kontrol Sistemi
Hava kapasitesi ve sistem sıcaklığı otomatik olarak ayarlanabilir. Kompresör sabit bir sıcaklıkta çalışır ve sistemin çalıştırılması çok kolaydır. Manyetik alan tasarımı ve yoğunluk dağılımı makul seviyelerdedir. Motor çalışma frekansı ne kadar geniş olsa da ses düzeyi düşüktür. Servo motor , normal senkronize motorun 1/3 ‘ü ölçüsündedir. Bu nedenle bakımı daha kolaydır. Servo vidalı hava kompresörü sistem güvenirliliğini ve kolay bakım ile ilgili iyileştirme sağlamak adına akıllı bir tasarım yapılmıştır. 

Stabil Hava Tedariği
Invertör‘ün PID kontrolörünün veya invertör‘ün kendisinin hız ayarını kademesiz yapması sayesinde daimi bir hava tedariği sağlanır.

Vidalı Kompresörünüzün garanti süresi nedir ?
Filtre - Seperatör gibi parçalar ile yağ dışında, kompresör sisteminin hepsi 24 ay garanti kapsamındadır. Bakım veya yanlış kullanım dışında kompresörde meydana gelebilecek arızalara karşılık Tamsan ücretsiz yeni yedek parça sağlamayı garanti etmektedir ( Filtre ve seperatör gibi yedek parçalar ile yağ hariç ) 


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0344) 231 41 22

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top